utorak, 25 novembar 2014 00:25
Ocijeni ovaj članak
(1 Vote)

RADNIK URIJE – RUDAR PRIJEDOR 1:1/0:7

Prijedor – Igralište: Urije. Gledalaca: 50. Sudija: Mladen Stupar (Prijedor). Strijelci: Majkić u 55. minutu za Radnik Urije, a Rokvić u 73. minutu za Rudar Prijedor. Žuti karton: Rokvić (Rudar Prijedor).

RADNIK URIJE: Inđić, Kukolj, Majkić, Marin, Brdar, Stojić, Došen, Trkulja, Petoš, Grbić, Sajak.

RUDAR PRIJEDOR: Rauš, Pavlović, Lajić, Topalović, Marin (od 70. Čirkin), Živanić, Tišma, Kuridža, Krneta (od 61. Bujić), Josipović (od 56. Kantar), Rokvić.

U gradskom derbiju između kadeta Radnika Urije i Rudar Prijedora nije bilo pobjednika, bodovi su podijeljeni iako su gosti imali više od igre i bili bliži pobjedi.
Poveli su, ipak, domaćini u 55. minutu golom Siniše Majkića, a izjednačio je mladi sastav „rudara“ u 73. minutu kada je mrežu pogodio Simeun Rokvić.

JUNIORI

RADNIK URIJE – RUDAR PRIJEDOR    0:7 (0:4)

Prijedor – Igralište: Urije. Gledalaca: 50. Sudija: Miloš Kovačević (Prijedor). Strijelci: Miličević (iz penala) u 18, Torbica u 25, Gavranović u 35. i 65, Redžić u 44, Mrkić u 48. i Mikić u 72. minutu. Žuti kartoni: Dragojević (Radnik Urije), Vujković (Rudar Prijedor). Crveni karton: Slavenko Zgonjanin (Radnik Urije) u 17. minutu.

RADNIK URIJE: Trebovac, Zgonjanin, Dragojević, Vučković (od 60. Štikovac), Radulović, Zorić (od 31. Stojnić), Radanović, Protić, Ostojić (od 41. Kečan), Muhić, Pilipović.

RUDAR PRIJEDOR: Unijat, Torbica, Kovljen (od 50. Palić), Kovačević, Miličević, Mrkić (od 66. Mikić), Milinković, Gavranović, Redžić, Granatić (od 65. Mandić), Vujković.

Juniori Rudar Priejdora deklasirali su sa 7:1 vršnjake iz Radnika Urije završivši jesenji dio sezone na superioran način. Izabranici trenera Zorana Bujića zimovaće na drugoj poziciji na tabeli.
Posao gostima je bio olakšan jer je u 17. minutu kao posljednji igrač odbrane crveni karton zaradio Slavenko Zgonjanin, što su „rudari“ na najbolji način iskoristili napunivši do vrha mrežu Stefana Trebovca.