subota, 22 novembar 2014 20:42
Ocijeni ovaj članak
(2 votes)

RADNIK – OLIMPIK 2:2

Velika Obarska – Igralište: Mladosti. Gledalaca: 100. Sudija: Darko Obradović (Stolac). Strijelci: 0:1 Pandža (10), 0:2 Pandža (20), 1:2 Ćosović (35), 2:2 Hasanović (72). Žuti kartoni: Ćosović, Antić, Hasanović (Radnik), Čomor, Merajić (olimpik). Crveni karton: Ervin Jusufović (Olimpik) u 85. minutu. Isključenje: Boro Đokić (službeni predstavnik Radnika) u 68. minutu.

RADNIK: Bodiroga, Milović, Antić, Ćosović, Hasanović (od 79. Hadžić), Ostojić, Memišević, Vučinić, Lazić (od 88. basrak), Krsmanović, Galešić. Trener: Slavko Petrović.

OLIMPIK: Oštraković, Merajić, Brković (od 75. Šivšić), Handžić, Pandža, Smajić, Subašić (od 85. Gojak), Gligorov, Jusufović, Čomor, Nukić. Trener: Edin Prljača.

Posljednji meč jesenjeg premijerligaškog dijela protiv sarajevskog Olimpika fudbaleri Radnika odigrali su na stadionu Mladosti u Velikoj Obarskoj jer se teren na Gradskom stadionu u Bijeljini renovira.
Poslije 20 minuta igre „vukovi“ sa Otoke su imali dva gola prednosti, a oba puta mrežu Boriše Bodiroge je pogodio Dalibor Pandža. Do kraja prvog dijela Aleksandar Ćosović je smanjio rezultat, a konačnih 2:2 postavio je, u nervoznoj utakmici, Mirza Hasanović.
Bijeljinci će proljećni dio prvenstva u eliti BiH dočekati na pretposljednjem 15. mjestu.