(2 votes)

Kup BiH: Prve utakmice 1/16 finala

Dvije utakmice 1/16 finala Kupa BiH igrane su danas.

Sloboda (MG) – Željezničar    0:2

Mrkonjić Grad – Stadion: “Luka”. Gledalaca: 300. Sudija: Dragan Skakić (Gradiška). Strijelci: 0:1 Varea (65 – penala), 0:2 Memija (73). Žuti kartoni: Tadić, Bereta (Sloboda), Memija, Turković, Kosorić (Željezničar).
SLOBODA (MG): Ilić, Šakić (od 71. Vidović), Tadić (od 74. Popadić), Topić, Travar, Kokanović, Miletić (od 68. Čehaja), Sladojević, Bereta, Jeftenić, Karalić. Trener: Đorđe Inđić.
ŽELJEZNIČAR: Kjosevski, Kvesić (od 79. Čolić), Kosorić, Memija, Turković, Baša, Varea (od 75. Nuspahić), Hadžiahmetović, Sadiković, Bogdanović, Hasanović (od 79. Zeljković).
Sarajevski Željezničar opravdao je ulogu favorita u šesnaestini finala Kupa BiH jer je juče u Mrkonjić Gradu ponovo pobedio prvoligaša Republike Srpske Slobodu i prošao u sledeće kolo masovnijeg takmičenja.
Prvo je Argentinac Huan Varea u 65. minutu bio precizan iz jedanaesterca donevši svom timu prednost koju je udvostručio Kerim memija osam minuta kasnije postavivši konačan rezultat. U drugoj utakmici današnjeg programa, GRAČANICA: Bratstvo – Olimpik 0:0 penalima 3:4.

Zadnji put ažurirano utorak, 16 septembar 2014 19:03