petak, 25 jul 2014 22:39
Ocijeni ovaj članak
(1 Vote)

Podrinje (J) – Radnik 0:2

Stadion: Podrinja u Janji. Gledalaca: 400. Sudija: Dražen Marić (Bijeljina). Strijelci: 0:1 Basrak (25), 0:2 Hasanović (38). Crveni kartoni: Davor Arnautović (Podrinje) i Petar Kunić (Radnik) oba u 73. minutu.

PODRINJE (J): Đorđić, M. Arnautović, Mičić, De. Arnautović, Da. Arnautović, Jusufović, Veselinović, Kikić, Hadžić, Pavić, Redžić. Još su igrali: Sinić, Karjašević, Milošević, Šehić, Merić.

RADNIK: Bodiroga, Ostojić, Antić, Memišević, Galešić, Ćosović, Hadžić, Basrak, Lazić, Kunić, Hasanović. Još su igrali: Đurđić, Došlo, Vujić, Bajić, Krsmanović.

Premijerligaš BiH Radnik iz Bijeljine potvrdio je ulogu favorita u prijateljskoj utakmici u Janji protiv domaćeg prvoligaša Republike Srpske, Podrinja.
Bijeljinci su poveli u 25. minutu golom Milana Basraka, a konačan rezultat u 38. minutu postavio je Mirza Hasanović.